Lebensgarten GmbH

Lebensgarten

Podnik

Lebensgarten GmbH je výrobce potravin - založený v Adorfu v roce 2002 - který vyrábí ve spojení s firmou v Minderleinsmühle v Neunkirchen am Brand ve Frankách. Jako tradiční rodinný podnik společnost od počátku sází na inovace, moderní výrobu a organické suroviny. Pod heslem „Jednejte zodpovědně - dnes pro zítřek!“ uvádí Lebensgarten GmbH své obchodní aktivity do souladu s principy udržitelnosti. Vždy jsou zahrnuty ekologické, sociální a ekonomické aspekty. Produkce ekologických produktů posiluje ekologické zemědělství a vytváří důležitý předpoklad pro zajištění druhově bohatého a obyvatelného prostředí.

Zpracováváme ročně

12000
tun

Müsli, Crunchy, ovesné kaše

Přes
1000
tun

čokolády

Přes
1000
tun

suchých plodů

Další informace

S více jak 275 zaměstnanci na stanovišti v Adorf produkujeme, uskladňujeme a zasíláme ty nejrůznější produkty z oblasti Müsli, pečiva, čokolády a Snacks ekologicky smysluplně a trvale. Do našich strojů a zařízení investujeme neustále. Náš vlastní vývoj produktů umožňuje zákaznicky-individuální požadavky splnit co možná nejlépe.

Pro samotnou domácí značku „Minderleinsmühle“ a „Rosengarten“ produkujeme přes 500 produktů, které jsou zastoupené skrze Mühlen-obchod, obchody s přírodními potravinami, Bio-odborné prodejce, reformní domy ve vnitrozemí a v cizině. Zjistit více

Naše dlouholetá zkušenost v oblasti obilí a čokolády nás dělá důvěryhodným privátním Ge-Label-partnerem pro svojí domácí značku na trhu a při B2B-projektech. Zde Vás rádi doprovázíme na cestě od nápadu až ke konečnému produktu. Zjistit více

Představení nových produktů Rosengarten

jednat zodpovědně – dnes pro zítřek

My v Lebensgarten směrujeme naše podnikatelské činnosti dlouhodobě dle pevného základu trvanlivosti – věrní mottu: „Jednat zodpovědně – dnes pro zítřek“- a zohledňujeme ekologické, sociální a ekonomické aspekty.